شرکت توسعه نهاده سروش کشاورز
Soroush Keshavarz Complex

کود وارداتی آمینو اسید گُلـــد

PLANTIPELL GOLD

گلد محصولی با منشاء طبیعی است که از هیدرولیز منابع غنی آمینو اسیدی به دست آمده است. این محصول میتواند از طریق آبیاری و یا به صورت محلول پاشی مورد مصرف قرار گیرد و با تامین متعادل اسیدهای آمینه، و عناصر غذایی ضروری جانی دوباره به گیاه می بخشد.
گلد سبب افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی می شود و به گیاه کمک میکند تا بتواند حتی در مراحل بسیار حساس گلدهی و تشکیل میوه مواد غذایی مورد نیاز خود را به راحتی جذب نماید.
همچنین با تـغذیه باکتری های مفید خاک از مواد آلی موجود در گـلد جمعیت آنها در اطراف ریشه (ریزوسفر)، توسعه یافته و به این ترتیب کارایی جذب عناصر غذایی موجود درخاک توسط ریشه گیاه نیز افزایش می یابد.
گلد به طور همزمان یک بیواستیمولانت،محافظت کننده از فرآیندهای اسمزی گیاه، یک آنتی اکسیدان و یک ضد استرس است.

بذور وارداتی

شرکت آتلانتیکا
شرکت بوئر
شرکت سمان

شرکت توسعه نهاده سروش کشاورز

شرکت توسعه نهاده سروش کشاورز،
همـراه مورد اعتماد شما در مسـیر کشاورزی پـایدار ، متشکل از کارشناسان مجرب، به طور خستگی ناپذیر برای ارائه محصولات با کیـفیت همراه با تضمین سلامت آنها ،مشتاقانه در راه خدمت به این مرز و بوم در تلاش است.
ما متعهد به ارائه محصولاتی با استـانداردهای دقیق هستیم. این شرکت گزینش با کیفیت ترین محصولات از سراسر دنیا، رضایت مشتری و بهبود تجربه کشاورزان عزیز را به طور مستمر هدف خود قرار داده است.
این شرکت با شعار “ برای بهترشدن ” و اشتیاق به تجارت بین الملل، تعـهد به تعالی ، درک اهمیت کیفیت، و تنوع در بـازارهای جهانی به انتـخاب تامین کنندگان و تولیدکنندگان قابل اعتماد برای تامین نیازهای خود پرداخته است. از اینکه شرکت توسعه نهاده سروش کشاورز را به عنوان شریک خود در کشاورزی انتخاب کرده اید متشکریم.

سموم به تفکیک شرکت ها

شرکت کاوش کیمیا کرمان
شرکت گیاه
شرکت باسف BASF
شرکت کیمیاگوهر
شرکت سمیران

تازه های کاوش

حضور شرکت در نمایشگاه ترکیه و تهران

آخرین محصولات

ارتباط مستقیم با مسئول فروش
Send via WhatsApp